Leasing v telekomunikačním sektoru

Maximalizujte efektivnost a předběhnete konkurenci.

Používání nejnovějších technologií je neodmyslitelnou součástí každé telekomunikační firmy, ale vlastnictví není vždy efektivní možností z hlediska nákladů. Rozšířením internetu se konkurence stala mimořádně tvrdou. Leasing Vám umožní snížit náklady na udržování Vašeho IT vybavení na aktuální úrovni a efektivnosti, přičemž si zachováte čistou konkurenční výhodu.

Společnost CSI Leasing Vám může dát i něco víc. Něco, co potřebujete na odlišení Vašeho podnikání od konkurence. Nabízíme řešení, která si můžete dovolit, čímž můžete minimalizovat náklady na vlastnictví, zbavit se zodpovědnosti za likvidaci a s lehkostí být stále o jeden krok vpředu. Naše nezávislost pro Vás znamená, že můžete kombinovat více systémů od různých výrobců v jednom leasingu.

Protože ochrana klientských údajů je velmi důležitá na udržování etických norem, společnost CSI Lifecycle Europe je našim interním řešením, které splní Vaše potřeby bezpečnosti údajů. Toto řešení obsahuje bezpečné vymazávání údajů a likvidaci v souladu s OEEZ. Pro maximální ochranu a zachování úplné důvěrnosti údajů klienta nabízíme i znehodnocení údajů v sídle Vaší společnosti. Ve vztahu s CSI si můžete být jistí, že uplatňujeme procesy na ochranu Vašich údajů.