Programy prodejců

Rozšiřte si svoje obchody se společností CSI

Vy máte zařízení, které Vaši zákazníci potřebují, ale máte i finanční řešení, které s tím souvisí? Jestli ne, může Vám uniknout mnoho příležitostí. Kolikrát už jste slyšeli, že “na to právě teď nemáme rozpočet?”

CSI může pomoct. 

Naše společnost spolupracuje s mnoha prodejci a výrobci zařízení v široké škále průmyslových oblastí, kde nabízíme jejich zákazníkům flexibilní leasingové řešení. Takže zatímco Vy pomáháte Vašim zákazníkům vybrat si zařízení, které potřebují, CSI jim pomáhá financovat ho.

Tím, že společnost CSI nabízí Vašim zákazníkům  leasingové řešení, dává jim možnost získat dané zařízení právě teď. A naše odborné finanční znalosti a výjimečné služby Vám dají něco navíc v porovnání s konkurencí. S více než 40letými zkušenostmi, 70 kancelářemi po celém světě a leasingem v 36 zemích je společnost CSI expertem v oblasti leasingu. Poskytujeme leasingové řešení pro 2.300 společností na celém světě. Můžeme pomáhat i Vašim zákazníkům.

Kontaktujte CSI a zjistíte více o tom, jak Vám můžeme pomoci zvýšit Vaše prodejní možnosti a zabezpečit růst Vašemu podnikání.