Výhody Leasingu

Technologie se mění rychleji než kdy dříve. Jak udržíte tempo Vy?

Organizace se obrací na možnost leasingu ve snaze se adaptovat rychle se měnícímu prostředí technologií. Leasing Vám dovolí dělat ta nejlepší rozhodnutí ve správný čas tak, aby Vám zajistil budoucí růst. Zde je pouze několik důvodů, proč si 8 z 10 organizací vybírá možnost leasingu či financování zařízení:

Kontrolujte svůj rozpočet.

Mějte přístup k veškeré technice, kterou dnes potřebujete, a náklady si rozložte po dobu leasingu. Nastane-li nějaká změna a budete chtít upravit svůj rozpočet, Vaše leasingová společnost Vám vyjde vstříc a přizpůsobí leasing Vašim aktuálním potřebám.

Investujte.

Leasovaná zařízení, jako jsou technologie, která s časem amortizují, uvolňují peněžní tok a úvěrový limit pro další možnosti. Mnoho organizací upřednostňují investovat tyto peníze do výnosných projektů, či uložit finance jako rezervu pro případ nečekaných událostí.

Změňte svůj názor.

Je těžké předpokládat, kdy bude na trh uvedena nová, vyspělejší technologie. Leasing Vám nabídne ideální řešení pro pořizování technologií. Už nebudete limitováni termíny stanovenými výrobci.

Zorganizujte si obnovu.

Je příliš snadné odkládat obnovu IT, nemáte-li plán. Ale protahovat provoz IT nad hranici jeho skutečného užití jednoduše není efektivní. Organizovaná obnova IT je s leasingem snadná. Upgrade je vždy dalším bodem programu.

Zbavte se nutnosti likvidace.

Likvidace IT zařízení často bývá časově náročnou starostí. V případě leasingu jednoduše stačí poslat zařízení zpět leasingové společnosti, která se postará o jeho vyčištění a přepodej, či jeho rozebrání a recyklaci tak, aby chránil Vás i životní prostředí.

Spolehněte se na Vaši leasingovou společnost.

Tým v leasingové společnosti by se měl doplňovat s Vaším nákupním, finančním a IT týmem – zadávat objednávky, zařizovat platby dodavatelům, pracovat v rámci Vašeho rozpočtu a být Vám k dispozici.

Zlepšete svou výsledovku.

Je-li vše uděláno správně, náklady na leasing budou nižší než při vlastnictví. Seriózní leasingová společnost bude investovat zůstatkovou hodnotu do Vašeho zařízení, což znamená, že budete platit méně, než jsou originální náklady za nákup zařízení, a to se rovná reálným úsporám.

Naslouchejte expertům.

Technický analytik IDC říká, že leasing nabízí úroveň automatizace, flexibility a jednoduchosti, která zákazníkům umožňuje solidní management IT majetku a zredukuje celkové náklady za vlastnictví.

Stáhněte si report IDC a zjistěte, proč si společnosti vybírají leasing technologií.