Bezpečnost údajů

Ochrana Vašich údajů

Ochrana údajů je nezbytným předpokladem pro každou společnost. Bezpečnost dat je důležitá nejen tehdy, když se zařízení používá, ale i dlouho po jeho vyřazení. Nevhodná likvidace údajů Vás může vystavit právním, finančním a PR rizikům. Jak chráníte informace na vyřazeném zařízení? Jednoduché vymazání nestačí.

Když si objednáte leasing od společnosti CSI, budete mít k dispozici program bezpečné likvidace dat pro zařízení, které se již nepoužívá. Naše kvalitní procesy likvidace Vám pomohou splnit nejvyšší standardy a přísné předpisy, což zabezpečí klid Vaší mysli.

Následující kroky popisují náš program likvidace údajů:

1. krok: Zařízení převezme námi určený kurýr a odveze ho přímo do prostor CSI.

2. krok: Po příjezdu se vrácené zařízení uloží do bezpečné zóny s omezeným přístupem pro zaměstnance.

3. krok: V této bezpečné zóně se mechanika všech zařízení likviduje s použitím softwaru Blancco, který je nejlepší v dané oblasti a který splňuje zákonné normy. Jakákoliv mechanika, která se nedá úplně vyčistit, se v plném rozsahu zničí.

4. krok: Pro Vaše záznamy dostanete výstupní certifikát pro každé sériové číslo.

Všechna vrácená zařízení interně zpracovává naše dceřiná společnost, která je 100% vlastněna CSI Lifecycle Europe. Tím, že vracení zařízení zabezpečujeme sami, dokážeme poskytovat trvale vysokou úroveň služeb bez problémů, ohrožení a rizik třetí strany.