Leasing v ropném a plynárenském průmyslu

Inteligentní IT řešení pro kritické průmyslové oblasti.

IT hraje v ropném a plynárenském průmyslu mimořádně kritickou úlohu. Jak z hlediska analyzování údajů, tak i vývoje eko-efektivních řešení. Vaše technologie by měla být schopná měnit se zároveň s Vašimi obchodními potřebami. CSI Leasing nabízí flexibilní a na míru šité řešení pronájmu tak, aby splňoval tyto potřeby.

Se společností CSI si můžete určit podmínky, které podporují Vaše finanční a technické cíle a budete mít svobodu při výběru Vašich značek a dodavatelů. Náš snadný proces objednávání také zjednodušuje plnění Vašich IT požadavků a sledování nejnovějšího vývoje v oblasti technologií. Instalujte, aktualizujte, rozšiřujte, obnovujte, vracejte – vše ve Vašem vlastním časovém rozvrhu.

V době, ve které je péče o ochranu údajů mimořádně důležitá, je společnost CSI perfektním řešením. Každý pronájem je spojený s kompletní bezpečností údajů až do skončení životnosti a likvidace. Prostřednictvím naší dceřiné společnosti CSI Lifecycle Europe nabízíme kompletní interní řešení a poskytujeme „carbon-offset“ certifikáty pro každý pronajatý majetek.