Likvidace zařízení

Bezpečná a zodpovědná Likvidace IT zařízení.

Úspěch naší leasingové společnosti je důsledkem našich schopností zpracovávat zařízení na konci jejich životnosti bezpečným a odpovědným způsobem. CSI Lifecycle Europe, která je hrdou afilací EPC, Inc., je naší dceřinou společností zajišťující recyklaci. Nabízíme celoevropskou podporu v oblasti vrácení pronajatých i nepronajatých zařízení.

Od počítačového převzetí až po konečnou likvidaci nabízí společnost CSI Lifecycle Europe širokou škálu služeb a zabezpečení toho, že recyklace Vašeho IT zařízení se bude realizovat profesionálně.

  • Plně zařízené prostory v Bratislavě a Sheffieldu,
  • kompletní proces kontroly a zneškodnění údajů s použitím softwaru Blancco, který je nejlepší v daném odvětví,
  • společnost je schopná splnit všechny povinnosti a náležitosti nařízené podle „Směrnice o odpadu z elektrických a elektronických zařízení“ (OEEZ).

Kromě likvidace zařízení v našich prostorech můžeme přijít i do Vaší firmy. Tam vše připravíme, zabalíme a zašleme Vaše zařízení k nám, do našich prostorů ke zpracování. S ohledem na věk a stav zařízení Vám dokonce můžeme vyplatit peníze za Vaše staré IT zařízení. V naší firmě jsme schopni skartovat hard disky při splnění nejpřísnějších předpisů o bezpečnosti dat.

Více informací o společnosti CSI Lifecycle Europe a o službách likvidace zařízení EPC.