Leasing ve výrobním sektoru

Inovativní IT řešení pro výrobu.

Technologie zůstává pro moderní výrobu a produkci klíčová. CSI Leasing umožní Vašemu podnikání pravidelně obnovovat kritickou technologii a poskytovat Vašim klientům nejmodernější výrobní prostředky, bez výdajů na vlastnictví nebo likvidaci zařízení.

Práce se zastaralými IT zařízeními, které by měly fungovat efektivně, není komerčně výhodná. Stejně tak i okamžitá koupě nových systémů, softwaru a likvidace starých zařízení může být mimořádně nákladná. CSI Leasing umožní Vašemu podnikání dosáhnout optimální pozice bez potřeby vynaložení nepředpokládané jednorázové investice do IT a zajistí, že Vaše technologie bude vždy moderní.

Výrobní společnosti všech velikostí mají prospěch z flexibilního přístupu společnosti CSI Leasing k financování IT. Nabízíme možnost upgradovat a zajistit majetek dle Vaší výrobní kapacity a také svobodu při sloučení položek od různých dodavatelů do jedné jednoduché nájemní smlouvy. Tyto položky si lze pohodlně prohlédnout online a seřadit je podle sériového čísla s použitím našeho online informačního systému MyCSISM.