Leasing pro finanční instituce

Sledování stále se vyvíjející oblasti.

Vývoj technologií jde neustále kupředu. Abyste byli i nadále konkurenceschopní a chránění, potřebujete mít přístup k nejnovějším a největším zařízením. V oblasti, kde je nejnovější technologie základem pro každodenní podnikání, provoz zastaralých nebo nemoderních technologií není dobrou volbou.

Leasing od společnosti CSI Vám umožní získat flexibilní řešení, které bude splňovat Vaše stále se měnící nároky. Ať už je to nový produkt, který chcete nabízet, chcete se ochránit před kybernetickými útoky, nebo chcete splnit požadavky regulátora, leasing IT Vám pomůže být stále jeden krok vpřed a rychle reagovat. Získávejte upgrady rychleji a za efektivnější náklady, zbavte se bezpečně starých zařízení a držte krok s rychle se měnícími požadavky na software, který je ve Vašem odvětí standardem.

Společnost CSI zná Vaši oblast podnikání. Rozumíme Vaší práci a zařízením, které jsou k ní potřeba. Při přísných předpisech OEEZ, které se musí dodržovat, je CSI perfektním řešením. Prostřednictvím naší dceřiné společnosti CSI Lifecycle Europe zajišťujeme bezpečnou a správnou likvidaci Vašich starých IT zařízení podle předpisů.