Výkonný tým

Bill Gillula

Předseda představenstva
Bill začal pracovat pro společnost CSI v r. 1984 jako senior viceprezident, rychle postoupil do pozice prezidenta a nakonec do současné pozice podpředsedy a předseda představenstva. Před nástupem do CSI pracoval v letech 1973-1984 v Mark Twain Bancshares jako senior viceprezident a nakonec jako prezident. Bill získal titul  bakaláře v matematice na Univerzite Missouri-St. Louis v r. 1969 a Magistra obchodní administrativy na Obchodní fakultě Olin Washingtonské univerzity v r. 1973. Bill sloužil v americké armádě v letech 1969-1971.

Steve Hamilton

Podpředseda představenstva
Steve začal pracovat pro společnost CSI v r. 1983 jako firemní právník a potom se v r. 1988 stal generálním právním zástupcem. Začátkem r. 1999 řídil mezinárodní expanzi CSI do Evropy, Latinské Ameriky a Asie, díky čemuž se v roce 2008 stal prezidentem a provozním ředitelem. V roce 2016 byl jmenován podpředsedou představenstva a generálním ředitelem. Před příchodem do CSI byl Steve asociovaným právníkem v advokátní firmě Susman, Schermer, Rimmel & Parker a tajemníkem soudce George F. Gunna, Jr., na Odvolacím soudě v Missouri. Je členem Děkanské poradní rady pro Obchodní fakultu na Univerzitě Missouri - St Louis, kde získal titul bakaláře obchodní administrativy v r. 1977. Steve získal v r. 1980 titul Juris Doctorate na Washingtonské univerzitě.

Arnaldo Rodriguez

Prezident
Arnaldo začal pracovat pro společnost CSI v r. 2002 jako výkonný ředitel CSI Latina Financial, což je holdingová společnost pro dceřiné společnosti CSI v Latinské Americe. Mimo funkce prezidenta CSI Latina Financial byl v r. 2009 jmenován do funkce prezidenta mezinárodní divize CSI, která má na starosti dceřiné společnosti v Evropě, Latinské Americe a Asii. V roce 2016 byl jmenován prezidentem dohlížejícím na celosvětový prodej a marketing. Předtím, než přišel do CSI, byl Arnaldo výkonným ředitelem společnosti El Camino Resources de America Latina, Inc; zástupcem ředitele leasingového financování ve Swiss Bank Corporation (SBC) a analytikem v Capital Markets Group at Bear, Stearns & Co. Inc. Arnaldo získal titul  bakaláře obchodu na fakultě Audrey Cohen College v r. 1992.

Martin Kardos

Výkonný ředitel, střední a východní Evropa
Martin začal pracovat pro společnost CSI Leasing v r. 2005 jako asistent mezinárodního managementu. V této pozici se zaměřoval zejména na mezinárodní operace a akvizice. V r. 2007 byl jmenován do funkce výkonného ředitele pro střední a východní Evropu, kde měl na starosti expanzi a výsledky v daném regionu. Je zároveň jednatelem naší nedávno založené společnosti CSI Lifecycle Europe v Bratislavě, Slovensko. Martin má titul MBA v mezinárodním obchodu z Univerzity Missouri, St. Louis, kde dokončil studium s vyznamenáním. V současnosti je členem Americké obchodní komory a jejího Obchodního a akademického výboru.

Barry Naylor

Mezinárodní kontroler
Barry začal pracovat ve společnosti CSI v roce 2000 jako výkonný ředitel naši pobočky ve Velké Británii a v roce 2008 byl povýšen na celoevropského ředitele. V roce 2016 byl jmenován mezinárodním kontrolorem a je zodpovědný za credit risk pro naše evropské pobočky. Před jeho působením v CSI pracoval Barry v komerčním bankovnictví. V roce 1986 získal bakalářský titul z Dějepisu a Ekonomie s vyznamenáním na University of Lancaster a v roce 1998 magisterský titul v podnikovém hospodářství se specializaci na finanční služby na Sheffield Hallam University.